Casa Amarela Villa
| Gratis parkering | Røgfrit/Ikke-ryger Ikke-ryger værelser | Børnevenlig Tremmesenge/vugger |
| Kæledyr Kæledyr tilladt |
20 minutters gåtur fra Cachoeira Grao Mogol i Carrancas, tilbyder Casa Amarela Villa indkvartering med et fuldt udstyret køkken.
Indkvarteringen ligger 15 minutters gang fra centrum af Carrancas. Gæsterne kommer til Igreja Matriz de Nossa Senhora da Conceicao på 14 minutters tur til fods. Gæsterne får glæde af sydamerikansk køkken i Recanto Bar placeret ret tæt på denne indkvartering.
Gæsterne kan nyde haven udsigt fra deres værelser. Der er 4 badeværelser.
På hotellet
General
- Ikke-ryger værelser
- Parkering
- Kæledyr tilladt
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
På værelset
- Dagligstue
- Spisebord
- Vaskemaskine
- Fladskærms TV
- Tremmesenge/vugger
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Finder jeg en parkeringsplads på Casa Amarela Villa?
Gæster på Casa Amarela Villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor langt ligger Varginha fra Casa Amarela Villa?
Der er 130 km mellem Varginha og Casa Amarela Villa. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa Amarela Villa?
Du kan bo på Casa Amarela Villa med dit kæledyr.